O nas

Ugly story.

Firma Piranha Eyewear została założona w Australii w roku 2001. Działa jako producent, oferujący nieporównywalne z niczym innym okulary pod marką Ugly Fish. To marka wiodąca w branży specjalistycznych okularów ochronnych, gogli motocyklowych oraz polaryzacyjnych okularów przeciwsłonecznych. Dostępna jest w trzech seriach produktów, które można wyposażyć w soczewki, jakie przepisał okulista.

Innowacyjna oraz niezwykle stylowa oferta marki UGLY została zaprojektowana z myślą o ochronie oczu niezależnie od tego czy będzie to trudna pogoda czy odblask słońca czy szkodliwe promieniowanie UV. Zapewniają również ochronę przed przedmiotami, które mogą znajdować się w powietrzu. Zapewniają jednocześnie kryształowo czysty obraz. Doskonały produkt dla ludzi aktywnych, którzy dają z siebie wszystko i tego samego oczekują od okularów.

Produkty UGLY FISH są dostępne na terenie całej Australii jak również na całym świecie za pośrednictwem naszych dystrybutorów w Europie, Azji, Ameryce, Afryce oraz Nowej Zelandii.

Jeżeli dodatkowo szukasz czegoś, co pomoże Ci zmienić wygląd, u nas znajdziesz mnóstwo możliwości.

Więc jeśli jeszcze nie wrzuciłeś pary „Ugly” okularów na nos, to jest to najwyższa pora byś je wypróbował, po czym i tak.... każdy jest „UGLY”.

 

PRODUKTY UGLY

OKULARY OCHRONNE

Marka Ugly Fish może wydawać się trochę niepoważna, jednak bezpieczeństwo traktujemy całkiem serio. Może nawet są twardsze niż ty. Okulary Ugly Fish zostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji i ochronie wzroku. Dzięki nim możesz zabrać się nawet najtrudniejszej roboty. Wszystkie modele spełniają wymogi australijskiej normy bezpieczeństwa AS NZS 1337.1 w zakresie wytrzymałości na uderzenia oraz normy australijskiej AS NZS 1067-2003 dla okularów przeciwsłonecznych.

GOGLE MOTOCYKLOWE ORAZ OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Bardziej znane jako seria RIDERZ nasze gogle i okulary motocyklowe, zostały zaprojektowane tak, aby ich wytrzymałość była równa wytrzymałości okularów ochronnych - z zastosowaniem materiałów o tej samej jakości i spełniających wymogi australijskich norm. Aby Twoje oczy na drodze miały pełną ochronę.

SPORTOWE POLARYZOWANE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Zaprojektowane dla aktywnych ludzi z pasją, polaryzacyjne okulary Ugly Fish to bogata oferta modeli sportowych i codziennego użytku, które chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz zredukują oślepiające światło. W swojej ofercie mamy również serię Junior, chroniącą oczy najmłodszych.

OKULARY PRZEPISANE PRZEZ OPTYKA

Spora liczna modeli, w każdej serii, może być przekształcona w okulary korekcyjne poprzez wymianę soczewek, bądź dodanie specjalnej wkładki. W ofercie również znajdziesz modele z soczewkami dwuogniskowymi o skupiskowej +1.50, +2.00,  +2.50,

UGLY CUSTOM

Masz chęć na logo Twojej firmy na parze okularów UGLY? Idealnie pasują do firmowych strojów lub materiałów promocyjnych. Umieścimy Twoje logo oraz / lub nazwę firmy na parze okularów. Możemy nawet tak zmienić kolor oprawki, aby pasował do kolorów loga Twojej firmy.

 

DLACZEGO UGLY?

OKULARY I COŚ JESZCZE

UGLY to nie tylko wygląd. Tu chodzi o coś znacznie więcej. Nasze okulary zostały zaprojektowane w konkretnym celu. Nie zależnie , czy pracujesz w kopalni, jeździsz na motocyklu czy lubisz spędzać czas nad wodą, możesz być pewny, że ochronią cię przed wszystkim, co może polecieć w Twoją stronę.

WARTOŚĆ W RELACJI DO CENY

Uwzględniając wszystkie zalety i właściwości naszych okularów, produkty UGLY prezentują niezwykle wysoką wartość w relacji do pieniędzy. Szczególnie dotyczy to gamy okularów ochronnych. Przed przejściem na produkty UGLY FISH wiele firm informowało nas, że okulary ochronne zmieniano raz w tygodniu a czasem nawet codziennie. Głównie dlatego, że tamte produkty szybko się zużywały. Są zaskoczeni, a jednocześnie niezwykle zadowoleni, kiedy wymiany okularów ochronnych można wreszcie dokonywać w cyklu wielomiesięcznym.

OGRANICZONA DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Okulary przeciwsłoneczne Ugly Fish są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją na wypadek wad produkcyjnych.

AUSTRALIJSKA PRODUKCJA

Jesteśmy głośni, jesteśmy dumni, jesteśmy Australijczykami. Kto może lepiej od nas rozumieć sport, przestrzeń oraz trudne warunki.

WSPARCIE ZE STRONY UGLY

Aby zapewnić naszym dystrybutorom i sprzedawcom detalicznym wsparcie, z pomocą naszego zespołu sprzedawców oferujemy szkolenia i wszechstronną pomoc. Przygotowaliśmy również stojaki i plakaty, dzięki którym Twój sklep będzie miał nastawienie zgodne z wizerunkiem Ugly.

BĄDŹ PASKUDNY - GET UGLY

Aby zacząć sprzedaż marki UGLY po prostu skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży - oni Cię we wszystko wprowadzą. Wystarczy wypełnić prostą Aplikację i już otwierasz swoje konto. Dostarczymy Ci następnie produkty oraz materiały wspomagające sprzedaż. Jeżeli szukasz dobrych okularów ochronnych Ugly dla swoich pracowników, skontaktujemy Cię z naszym dystrybutorem marki UGLY.

“Ponieważ tworzymy jakość, wygodę oraz styl marki Ugly fish, nasi pracownicy dbają o swoje okulary ochronne, zaś my w znacznie skuteczniej przestrzegamy przepisów dotyczących ochrony oczu”

Mick Rees,

Kierownik ds. Ryzyka, Manildra Group.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl