Niezawodność i wytrzymałość z ulicznym zadziorem- Buffalo poprowadzi cię prze miejską dżunglę i nieodkryte bezdroża.

Motocyklizm przekracza wszystkie granice, a motocykliści jednoczą się w dzieleniu swojej pasji. Pożądanie wolności na niekończącej się drodze, chęć odkrywania coraz więcej,nie musi się kojarzyć ze słoną ceną.

Przez ponad 30 lat, marka Buffalo uzyskała reputację wysokiej jakości w korzystnej cenie, wytrzymałość w ciężkich warunkach, przy bezkompromisowym bezpieczeństwie i stylizację najnowszych trendów. A przez następne 30 lat, nasi Brytyjscy projektanci postarają się zapewnić wszystkim motocyklistom pełną gamę produktów. Początki marki Buffalo były skromne. Zaczynaliśmy od produkcji jednej kurtki- model "070". Wraz z wzrastającą pewnością, sięganiem po więcej, kolekcja szybko się poszerzyła. Wprowadzenie modelu kurtki "Blitz" sprawiło, że motocykliści zainteresowali się jej detalami, stylem, bezpieczeństwem. Ta ciężka praca została doceniona przez prestiżowe czasopismo "Motorcycle News", jako najlepiej sprzedający się produkt.

Buffalo wciąż stoi "ramie w ramie" z najlepszymi markami na rynku- niepokonana jako całoroczny kompan wycieczek, codziennych spotkań, zachwytów i mocnych wrażeń oraz tych spontanicznych wypadów kiedy czujesz, że naprawdę żyjesz.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to na kompromisy nie ma miejsca. Dzięki certyfikowanym protektorom standardem europejskim CE oraz ciągłym usprawnieniom, by zapewnić Tobie najwyższą ochronę. Buffalo zabierze cię poprzez miejską dżunglę w miejsca, których jeszcze nie odkryłeś.   

Zatem, gdziekolwiek sezon cie powiezie, czy przez miasta, czy niekończące się autostrady, upewnij się, czy masz plecy u Buffalo.  

Ochraniacze protektory bioder Ochraniacze protektory bioder
Producent: BUFFALO
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ochraniacze protektory na ramię Ochraniacze protektory na ramię
Producent: BUFFALO
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ochraniacze protektory pleców Ochraniacze protektory pleców
Producent: BUFFALO
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl